Drużyna

Dawid Arndt przedłużył umowę z ŁKS-em

04.07.2019

04.07.2019

Dawid Arndt przedłużył umowę z ŁKS-em

Bramkarz Dawid Arndt podpisał nową umowę z Łódzkim Klubem Sportowym. Będzie ona obowiązywała do 30 czerwca 2022 roku, czyli o dwa lata dłużej od dotychczasowej.

17-letni golkiper do ŁKS-u trafił przed sezonem 2017/18. W pierwszej drużynie nie zadebiutował jeszcze w oficjalnym spotkaniu, ale regularnie zbiera doświadczenie podczas gier kontrolnych w okresach przygotowawczych. W minionych rozgrywkach zdarzało mu się też być w kadrze meczowej na spotkania pierwszoligowe. Ponadto, pochodzący z Tomaszowa Mazowieckiego zawodnik wielokrotnie pokazywał się z dobrej strony w meczach drugiej drużyny ŁKS-u.

Przed nami, Dawidem i otaczającymi go osobami bardzo dużo pracy, aby znalazł się on w miejscu, jakie sobie wyznaczyliśmy. Droga Dawida z ŁKS-em zaczęła się dwa lata temu i cieszymy się, że będziemy ją kontynuować – mówi Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy Łódzkiego Klubu Sportowego. – Chciałbym, aby Dawid swój wielki talent popierał bardzo ciężką pracą na treningach. O to jestem jednak spokojny, bo jest on w rękach trenera Jacka Janowskiego. Jako klub zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Dawidowi zarówno w ukształtowaniu go jako piłkarza, ale przede wszystkim jako człowieka.