Drużyna

#ŁKSwGrodzisku | Dzień 1

02.07.2019

02.07.2019

#ŁKSwGrodzisku | Dzień 1

Od dzisiaj codziennie na naszej stronie wszyscy kibice będą mogli zapoznać się z raportem dnia na zgrupowaniu w Grodzisku Wielkopolskim.

Wczoraj równo o godzinie 9:30 drużyna ŁKS-u wyjechała w kierunku Grodziska Wielkopolskiego. Po trwającej około 3 godziny podróży, która dzięki wielu wspólnym rozmowom przebiegła wszystkim dość szybko ełkaesiacy zameldowali się na miejscu. Po wypakowaniu sprzętu oraz zameldowaniu się w pokojach zespół udał się na wspólny obiad.

Po południu podopieczni trenera Kazimierza Moskala mieli okazję po raz pierwszy tego lata przetestować boisko w ośrodku „Rodan-Groclin”. Trzeba przyznać, że nasi zawodnicy nie mają na co narzekać, ponieważ nawierzchnie do treningów są przygotowane niemalże idealnie. Po wyczerpujących zajęciach piłkarzy czekała odnowa biologiczna oraz oczywiście kolacja. Później był już czas na odpoczynek oraz regenerację przed kolejnym ciężkim dniem.

Dzisiaj sztab szkoleniowy zaplanował dwa treningi, a dokładny raport z całego dnia opublikujemy wieczorem na naszej stronie!