Piłkarze ŁKS-u wyjechali do Grodziska Wielkopolskiego

01 / 07 / 2019

Dzisiaj wczesnym przedpołudniem piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego wyjechali do ośrodka „Rodan-Groclin” w Grodzisku Wielkopolskim, gdzie będą przebywać na dziewięciodniowym zgrupowaniu przez startem sezonu 2019/2020.

Równo o godzinie 9:30 autokar w którym znalazło się 28 zawodników oraz sztab szkoleniowy wyjechał w niespełna 250-kilometrową podróż w kierunku Grodziska Wielkopolskiego. Na miejscu ełkaesiacy będą się przygotowywać do startujących za 18 dni rozgrywek PKO Ekstraklasy. Już dzisiaj po południu zawodników czekają pierwsze zajęcia.

Oprócz standardowym treningów podopieczni trenera Kazimierza Moskala rozegrają w Grodzisku Wielkopolskim trzy mecze kontrolne. W najbliższą środę o godzinie 10:30 zmierzą się z Wartą Poznań, zaś w sobotę o tej samej porze zagrają z GKS-em Tychy oraz o godzinie 17:00 z Kotwicą Kołobrzeg.

Kadra Łódzkiego Klubu Sportowego na zgrupowanie w Grodzisku Wielkopolskim:

• Bramkarze: Dawid Arndt, Dominik Budzyński, Michał Brudnicki, Michał Kołba
  • Obrońcy: Artur Bogusz, Maciej Dampc, Jan Grzesik, Kamil Juraszek, Adrian Klimczak, Kamil Rozmus, Maksymilian Rozwandowicz, Jan Sobociński
  • Pomocnicy: Patryk Bryła, Bartłomiej Kalinkowski, Wojciech Łuczak, Łukasz Piątek, Ruiz López Pirulo, Piotr Pyrdoł, Daniel Ramirez, Adam Ratajczyk, Ricardo Guimaraes, Artur Sójka, Dragoljub Srnić, Michał Trąbka, Maciej Wolski
  • Napastnicy: Rafał Kujawa, Ievgen Radionov, Łukasz Sekulski