Pracowite dni przed zgrupowaniem

Drużyna

Pracowite dni przed zgrupowaniem

26.06.2019

26.06.2019

Mimo ponad trzydziestostopniowej temperatury w cieniu podopieczni trenera Kazimierza Moskala dziś od samego rana trenowali na boisku hybrydowym przy al. Unii Lubelskiej.

Zajęcia rozpoczęły się o godzinie 9:00 i na pewno nie należały do lekkich oraz przyjemnych. Zawodnikom zaaplikowano m.in. trening biegowy, który rozdzielono grą „w dziadka”. Na koniec odbył się krótki mecz, w którym lepsza okazała się drużyna „pomarańczowych”.

Ełkaesiacy na pewno nie mogą narzekać na nudę, ponieważ od poniedziałku do piątku ciężko trenują, aby jak najlepiej przygotować się do startu rozgrywek PKO Ekstraklasy. Jutro czekają ich poranne zajęcia na siłowni oraz popołudniowe na boisku. W piątek, podobnie jak dzisiaj, zespół spotka się rano i odbędzie trening przy al. Unii. Tydzień zakończy sobotni sparing z Radomiakiem Radom, który rozpocznie się o godzinie 19:08 na boisku głównym.

Po meczu kontrolnym drużyna otrzyma wolną niedzielę, zaś już w poniedziałek z samego rana wyruszy w podróż do Grodziska Wielkopolskiego gdzie w ośrodku „Rodan Groclin” odbędzie dziewięciodniowe zgrupowanie.