Trwa drugi tydzień przygotowań

19 / 06 / 2019

Mimo upałów drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego ciężko przygotowuję się do startu rozgrywek Lotto Ekstraklasy. Bieżący tydzień będzie bardzo intensywny i zakończy się spotkaniem kontrolnym z Wisłą Płock.

Podopieczni trenera Kazimierza Moskala w drugim tygodniu przygotowań odbędą łącznie siedem jednostek treningowych. W poniedziałek oraz dzisiaj ełkaesiacy zaliczyli po jednych zajęciach na boisku hybrydowym przy al. Unii Lubelskiej i podobnie będzie w piątek. Wtorek i czwartek to bardziej intensywne dni, ponieważ dochodzą jeszcze poranne ćwiczenia na siłowni.

Zespół trenuje już w komplecie bo do drużyny w poniedziałek dołączył Jan Sobociński, który przebywał na urlopie tydzień dłużej od pozostałych kolegów. Żaden z graczy nie narzeka też na jakikolwiek uraz.

Bieżący tydzień ełkaesiacy zakończą sobotnim meczem kontrolnym z Wisłą Płock, który zostanie rozegrany o godzinie 12:00 na boisku głównym obiektu przy al. Unii Lubelskiej 2. Koszt wejściówki na spotkanie wyniesie 10 złotych.