Aktualności

Trwa drugi tydzień przygotowań

24
19 / 06 / 2019

Mimo upałów drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego ciężko przygotowuję się do startu rozgrywek Lotto Ekstraklasy. Bieżący tydzień będzie bardzo intensywny i zakończy się spotkaniem kontrolnym z Wisłą Płock.

Podopieczni trenera Kazimierza Moskala w drugim tygodniu przygotowań odbędą łącznie siedem jednostek treningowych. W poniedziałek oraz dzisiaj ełkaesiacy zaliczyli po jednych zajęciach na boisku hybrydowym przy al. Unii Lubelskiej i podobnie będzie w piątek. Wtorek i czwartek to bardziej intensywne dni, ponieważ dochodzą jeszcze poranne ćwiczenia na siłowni.

Zespół trenuje już w komplecie bo do drużyny w poniedziałek dołączył Jan Sobociński, który przebywał na urlopie tydzień dłużej od pozostałych kolegów. Żaden z graczy nie narzeka też na jakikolwiek uraz.

Bieżący tydzień ełkaesiacy zakończą sobotnim meczem kontrolnym z Wisłą Płock, który zostanie rozegrany o godzinie 12:00 na boisku głównym obiektu przy al. Unii Lubelskiej 2. Koszt wejściówki na spotkanie wyniesie 10 złotych.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]