Drużyna

Mecze sparingowe otwarte dla publiczności

13.06.2019

13.06.2019

Mecze sparingowe otwarte dla publiczności

Zespół ŁKS-u w okresie przygotowawczym do sezonu 2019/20 w Lotto Ekstraklasie rozegra sześć sparingów. Trzy z nich odbędą się na boisku głównym obiektu przy al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi i będą otwarte dla publiczności.

Wszyscy chętni, którzy będą chcieli zobaczyć w akcji drużynę trenera Kazimierza Moskala przed zbliżającymi się rozgrywkami ekstraklasy będą mogli zasiąść na sektorze „VIP”. Cena wejściówki jednorazowej dla każdego wyniesie 10 złotych. Bilet będzie można zakupić na godzinę przed każdym spotkaniem kontrolnym przy wejściu na wspomniany sektor „VIP”, które znajduje się od strony hali Sport Arena.

Poniżej publikujemy harmonogram sparingów, które zostaną rozegrane w Łodzi oraz podczas zgrupowania w Grodzisku Wielkopolskim.


Sparingi w Łodzi

<< 22 CZERWCA / ŁÓDŹ (Boisko główne) / 11:00 >>
  • ŁKS Łódź – Wisła Płock
<< 29 CZERWCA / ŁÓDŹ (Boisko główne) / 19:08 >>
  • ŁKS Łódź – Radomiak Radom
<< 13 LIPCA / ŁÓDŹ (Boisko główne) / 19:08 >>
  • ŁKS Łódź – Korona Kielce

Zgrupowanie w Grodzisku Wielkopolskim

<< 3 LIPCA / GRODZISK / 10:30 >>
  • ŁKS Łódź – Warta Poznań
<< 6 LIPCA / GRODZISK / 10:30 >>
  • ŁKS Łódź – GKS Tychy
<< 6 LIPCA / GRODZISK / 17:00 >>
  • ŁKS Łódź – Kotwica Kołobrzeg