Drużyna

Pracowity weekend ełkaesiaków poza boiskiem

14.06.2019

14.06.2019

Pracowity weekend ełkaesiaków poza boiskiem

Podopieczni trenera Kazimierza Moskala w miniony poniedziałek rozpoczęli przygotowania do sezonu 2019/20. Po intensywnym tygodniu treningów czeka ich nie mniej pracowity weekend, tym razem z dala od boiska.

Ełkaesiacy od piątku do niedzieli pojawią się aż na czterech wydarzeniach. Dzisiaj z samego rana zawitają na Finał Sportowej Olimpiady Przedszkolaków, który odbędzie się na terenie Szkoły Podstawowej nr 46 przy ul. Żwirki. Tuż po południu „biało-czerwono-białych” będzie można spotkać na imprezie z okazji Dnia Dziecka organizowanej przez ełkaesiaków ze Starego Polesia przy Szkole Podstawowej nr 36 (ul. Więckowskiego).

W sobotę po porannych zajęciach delegacja naszych zawodników uda się na „Piknik z kibicami ŁKS-u” organizowany przez fanów ze Śródmieścia na terenie Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego przy ul. Pomorskiej 16A. Również niedziela wolna od handlu nie będzie dniem wytchnienia dla graczy beniaminka Lotto Ekstraklasy. Przy al. Unii Lubelskiej będzie miało miejsce wielkie wydarzenie, jakim jest bez wątpienia mecz pomiędzy Gwiazdami ŁKS-u a Myśliwymi. Przy okazji spotkania odbywać się będzie festyn rodzinny „Razem dla Kuby” gdzie również zawitają zawodnicy grający z przeplatanką na piersi.

Wszystkich fanów serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w tych wydarzeniach!