Drużyna

#ŁKSwGrodzisku | Dzień 4

05.07.2019

05.07.2019

#ŁKSwGrodzisku | Dzień 4

Czwarty dzień zgrupowania ełkaesiaków w Grodzisku Wielkopolskim przebiegł pod znakiem zajęć siłowych oraz treningu piłkarskiego na murawie.

Rano zawodnicy spotkali się na stadionie Groclinu, który zamienił się chwilowo w… siłownię. Podopieczni trenera Kazimierza Moskala podobnie jak we wtorek ćwiczyli w trzech grupach. W dwóch z nich piłkarze z pola pracowali nad siłą i motoryką, zaś bramkarze mieli w tym samym czasie zajęcia pod okiem trenera Jacka Janowskiego.

Po obiedzie oraz krótkiej przerwie na odpoczynek wszyscy w komplecie spotkali się na boisku, gdzie odbyły się wspólne zajęcia. Nie zabrakło ćwiczenia fragmentów rozegrania czy szlifowania taktyki meczowej. Trening zakończony został gierką, a chętni mogli również sprawdzić swoje umiejętności w strzałach z rzutów wolnych. Wieczorem był czas na tradycyjną odnowę biologiczną.

Dzisiaj „Rycerze Wiosny” odbędą również dwa treningi, a jutro rozegrają spotkania kontrolne z GKS-em Tychy (godz. 10:30) oraz Kotwicą Kołobrzeg (godz. 17:00).