#ŁKSwGrodzisku | Dzień 3

04.07.2019

#ŁKSwGrodzisku | Dzień 3

Trzeci dzień zgrupowania, podobnie zresztą jak dwa poprzednie, ełkaesiacy zakończyli w dobrych humorach. Nie mogło być jednak inaczej po sparingowej wygranej z Wartą Poznań aż 3:0.

Nie będzie żadną przesadą stwierdzenie, że rozpoczęte kilka minut po godzinie 11-ej spotkanie na głównej płycie obiektu w Grodzisku Wielkopolskim podobało się bezstronnym obserwatorom. ŁKS i Warta, choć są w samym środku przedsezonowych zgrupowań („Warciarze” na ten mecz przyjechali prosto z Jarocina, gdzie trenują od poniedziałku), stworzyły bowiem ciekawe widowisko.

Bezpośrednio po meczu, w którym zaprezentowało się łącznie 24 zawodników z przeplatanką na piersi, w planie dnia znalazł się pożywny obiad, a następnie czas wolny przeznaczony na regenerację. Punktualnie o godzinie 17:00 rozpoczął się już natomiast trening, w którym podopieczni Kazimierza Moskala ćwiczyli między innymi dośrodkowania oraz szybkie ataki. Zgodnie z zapowiedziami, w zajęciach tych wzięli już udział Michał Kołba oraz Patryk Bryła, których zabrakło w kadrze na przedpołudniowy sparing.

Przed kolacją „Rycerze Wiosny” odbyli z kolei odnowę biologiczną, która z pewnością im się przydała, bo na czwartek sztab szkoleniowy przewidział kolejne dwie jednostki treningowe.