ŁKS III vs. Włókniarz Zelów | Rezerwy w Stężycy

ŁKS III vs. Włókniarz Zelów | Rezerwy w Stężycy

27.10.2023

„Trójka” u siebie w sobotę z Włókniarzem Zelów. Rezerwy w niedzielę na wyjeździe z Radunią Stężyca. Trzymamy kciuki za powrót na zwycięską ścieżkę.

Ostatnio nie wyszło, ale przed nami nowa kolejka i zarazem szansa na to, żeby piłkarze dwóch drużyn rezerw zrekompensowali sobie poprzednie niepowodzenia. Najpierw, bo już w sobotę, na boisko ośrodka treningowego Akademii ŁKS wybiegną nasi czwartoligowcy, którzy tego dnia zmierzą się z Włókniarzem Zelów. Podopieczni trenerów Mariusza Zasady i Michała Zientarskiego zajmują obecnie 10. miejsce w tabeli, natomiast rywale zamykają stawkę z czterema punktami na koncie.

Dzień po ŁKS III Łódź o drugoligowe punkty zagrają rezerwy naszego klubu, tym razem już pod wodzą trenera Marcina Pogorzały, który na tym stanowisku zastąpił Marcina Matysiaka (ten ostatni dołączył do sztabu ekstraklasowej drużyny). Ełkaesiaków czeka wyjazdowe spotkanie z 4. w tabeli 2. Ligi Radunią Stężyce, zespołem który rzadko w tym sezonie przegrywa (6 zwycięstw, 6 remisów, tylko 2 porażki).

Początek spotkania 14. kolejki 2. Ligi: Radunia Stężyca – ŁKS II Łódź w niedzielę (29 października) o godz. 13.25. Kibicom ŁKS-u polecamy transmisję ze spotkania w pilot.wp.pl (relację możesz oglądać na komputerze, telefonie, tablecie i telewizorze). W przypadku zakupienia dostępu miesięcznego zapłacicie 34,99 zł (z czego 5 zł zostanie przekazane klubowi), a cały sezon kosztuje 279,99 zł (35 zł dla klubu).

Organizacyjnie przed meczem ŁKS III z Włókniarzem Zelów

• Mecz ŁKS III – Włókniarz Zelów rozpocznie się w sobotę (28 października) o godz. 13.30 na boisku nr 2 ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej 19 w Łodzi.
  • Wstęp na mecz jest bezpłatny, wejście bramą od ul. Minerskiej. Do dyspozycji kibiców dostępne jest 450 miejsc pod trybuną zadaszoną.