ŁKS III vs KS Kutno | Rezerwy w Jastrzębiu

ŁKS III vs KS Kutno | Rezerwy w Jastrzębiu

fot. Mateusz Słodkowski / Cyfrasport

Piłkarze ŁKS III w Narodowe Święto Niepodległości zmierzą się u siebie z KS-em Kutno. Dzień później naszych drugoligowców czeka wyjazdowe spotkanie z GKS-em Jastrzębie.

Przed piłkarzami ŁKS III Łódź spotkanie 16. kolejki IV ligi, w którym podopieczni trenerów Mariusza Zasady i Michała Zientarskiego zagrają na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS z 14. w tabeli KS-em Kutno. Rywal ełkaesiaków w tym sezonie wygrał na wyjeździe jeden mecz, cztery zremisował i trzy przegrał, z kolei łodzianie przed własną publicznością zazwyczaj zdobywają komplet punktów (sześć zwycięstw na osiem domowych spotkań). Początek spotkania w sobotę 11 listopada w Narodowe Święto Niepodległości o godz. 12, więc na mecz pierwszej drużyny z Piastem Gliwice powinniście zdążyć.

Dzień po ŁKS III Łódź o drugoligowe punkty zagrają rezerwy naszego klubu. Przed zespołem trenera Marcina Pogorzały już ostatni mecz pierwszej rundy rozgrywek 2. Ligi (ale nie ostatni w tym roku). Drugoligowe rezerwy zmierzą się na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie, który co prawda otwiera strefę spadkową (15. miejsce w tabeli), ale u siebie jest zespołem bardzo groźnym (aż 15 z 18 punktów drużyna trenera Piotra Dziewickiego zdobyła w Jastrzębiu).

Początek spotkania 17. kolejki 2. Ligi: GKS Jastrzębie – ŁKS II Łódź w niedzielę (12 listopada) o godz. 12.30. Kibicom ŁKS-u polecamy transmisję ze spotkania w pilot.wp.pl (relację możesz oglądać na komputerze, telefonie, tablecie i telewizorze). W przypadku zakupienia dostępu miesięcznego zapłacicie 34,99 zł (z czego 5 zł zostanie przekazane klubowi), a cały sezon kosztuje 279,99 zł (35 zł dla klubu).

Organizacyjnie przed meczem ŁKS III z KS-em Kutno

• Mecz ŁKS III – KS Kutno rozpocznie się w sobotę (11 listopada) o godz. 12 na boisku nr 2 ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej 19 w Łodzi.
  • Wstęp na mecz jest bezpłatny, wejście bramą od ul. Minerskiej. Do dyspozycji kibiców dostępne jest 450 miejsc pod trybuną zadaszoną.