Akademia

Starcie rezerw ŁKS i Zagłębia Lubin

04.11.2023

04.11.2023

Starcie rezerw ŁKS i Zagłębia Lubin

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Weekend rozpoczniemy w sobotę wyjazdowym meczem „trójki” ze Skalnikiem Sulejów. W poniedziałek na stadionie Króla czeka nas bardzo ciekawie zapowiadające się starcie rezerw ŁKS-u z drugą drużyną Zagłębia Lubin.

Podopieczni trenera Marcina Pogorzały wrócili ze Stężycy z jednym punktem i zachowali niewielki dystans do strefy barażowej (ŁKS II zajmuje 8. miejsce w tabeli 2. Ligi z punktem straty do szóstej Skry Częstochowa). W najbliższy poniedziałek łodzianie zmierzą się z rezerwami Zagłębia Lubin, które na koncie mają trzy oczka mniej, a na wyjeździe radzą sobie w kratkę (2 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki).

W niedzielę ełkaesiakom nie pomoże Mikołaj Lipień, który w poprzedniej kolejce został ukarany dwoma żółtymi kartkami, w sumie ma ich na koncie już cztery, więc najbliższy mecz będzie musiał obejrzeć z trybun.

Początek spotkania 14. kolejki 2. Ligi: ŁKS II Łódź – Zagłębie II Lubin w poniedziałek (6 listopada) o godz. 18.15. Kibicom ŁKS-u polecamy transmisję ze spotkania w pilot.wp.pl (relację możesz oglądać na komputerze, telefonie, tablecie i telewizorze). W przypadku zakupienia dostępu miesięcznego zapłacicie 34,99 zł (z czego 5 zł zostanie przekazane klubowi), a cały sezon kosztuje 279,99 zł (35 zł dla klubu).

Dzień wcześniej, tj. w sobotę, ŁKS III Łódź w 15. kolejce IV ligi zmierzy się na wyjeździe ze Skalnikiem Sulejów. Podopieczni trenerów Mariusza Zasady i Michała Zientarskiego zajmują 7. miejsce w tabeli, z kolei gospodarze 13. miejsce. Początek spotkania w sobotę o godz. 14.


Organizacyjnie przed meczem rezerw ŁKS-u z Zagłębiem II Lubin

  • Mecz ŁKS II – Zagłębie II Lubin rozpocznie się w poniedziałek (6 listopada) o godz. 18.15 na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi.
  • Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź kosztuje 20 zł (normalny) i 10 zł (kobiety, dzieci do 18. roku życia i osoby powyżej 65. roku życia) i zakupicie go za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl ) albo w dniu meczu (czyli w poniedziałek) w kasie biletowej od strony al. Unii 2. Początek sprzedaży stacjonarnej o godz. 17.
  • Do dyspozycji kibiców będą sektor VIP i część sektora B3, w sumie 880 miejsc (liczba miejsc jest ograniczona).
  • Wejście na sektor VIP: dedykowanym wejściem. Wejście na sektor B3: wejściem W5.