Aktualności

Informacja ws. boiska z balonem w Akademii ŁKS

4
30 / 10 / 2023

Ze względu na stan techniczny tzw. boiska pod balonem w ośrodku treningowym Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej w Łodzi i niezależną od nas awarię sprzętu, w najbliższych miesiącach balon zostanie wyłączony z użytkowania, więc zajęcia treningowe odbywać się będą w tym miejscu przy sztucznym oświetleniu (instalacja sztucznego oświetlenia na boisku nr 5 powinna zostać zakończona w trakcie najbliższych dwóch tygodni i nie wiąże się z potrzebą jego wyłączenia z harmonogramu zajęć).

Prosząc o wyrozumiałość i cierpliwość zwłaszcza rodziców oraz zawodników Akademii ŁKS, pragniemy jednocześnie poinformować, że na rok 2024 planujemy inwestycję, której celem będzie wyposażenie Akademii ŁKS w boisko z nowym, lepszej jakości balonem, co za tym idzie obecna sytuacja ma charakter incydentalny i jedynie tymczasowy.

ŁKS ŁódźSponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny