„Apetyt rośnie w miarę jedzenia”. ŁKS III rozpoczął sezon

24.08.2022

„Apetyt rośnie w miarę jedzenia”. ŁKS III rozpoczął sezon

Piłkarze ŁKS III Łódź zainaugurowali rozgrywki klasy okręgowej od wysokiego zwycięstwa 6:2 nad Nowosolną Łódź. O wyzwaniach stojących przed trzecią drużyną łódzkiego klubu w sezonie 2022/2023 porozmawialiśmy z trenerami Mariuszem Zasadą i Michałem Zientarskim.

Mariusz Zasada (I trener ŁKS III Łódź): W poprzednim sezonie zajęliśmy trzecie miejsce. Teraz powiedzieliśmy sobie, że chcemy poprawić ten wynik. Czas pokażę, czy to się uda. Oczywiście bardzo ważny dla nas jest przede wszystkim rozwój zawodników, co pozwoli im płynnie przejść najpierw do drużyny rezerw, a potem do pierwszego zespołu.

Michał Zientarski (II trener ŁKS III Łódź): Wiele zespołów w klasie okręgowej wzmocniło się przed tym sezonem. W gronie drużyn, które będą walczyły o awans wymienia się GKS Ksawerów i Ner Poddębice, poza tym mówi się o wzmocnieniach w Zawiszy Rzgów i Termach Uniejów. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc chcemy być w pierwszej trójce, a jeśli będzie okazja na coś więcej, z pewnością spróbujemy o to zagrać.