Aktualności

Konferencja prasowa przed meczem Piast Gliwice – ŁKS

8
13 / 12 / 2019

– Cały czas mam w głowie ten sierpniowy mecz z Piastem, który przegraliśmy 0:1. Najpierw niewykorzystany rzut karny, potem bramka samobójcza. Odnoszę wrażenie, że miało to jakiś wpływ na naszą postawę w dalszej części rundy – powiedział trener Kazimierz Moskal podczas konferencji prasowej przed meczem Piast Gliwice – ŁKS.

– Zmarnowaliśmy wtedy wielką szansę, więc mam nadzieję, że tym razem będziemy w stanie powalczyć o komplet punktów. Nasze pomyłki w ekstraklasie kosztują znacznie więcej niż w pierwszej lidze. Nadal jednak czujemy się pewnie, pomimo kiepskich wyników – dodał Daniel Ramirez.

Zobacz konferencję:

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]