Aktualności

Firma Mirbud partnerem ŁKS-u

45
12 / 12 / 2019

Bardzo miło nam poinformować, że firma Mirbud, czyli generalny wykonawca rozbudowy stadionu przy al. Unii 2, dołączyła do grona partnerów Łódzkiego Klubu Sportowego. Jej logotyp pojawi się na obiekcie, w tym także na bandach reklamowych podczas meczów „Rycerzy Wiosny”.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tak prężnie działająca firma jak Mirbud znalazła się w grupie podmiotów, które zdecydowały się zostać partnerami naszego klubu. Z radością obserwujemy stały postęp prac przy rozbudowie i już nie możemy się doczekać, kiedy zagramy na ukończonym obiekcie. Liczymy, że z Mirbudem jako partnerem stale będzie rósł także poziom sportowy naszych drużyn. Mamy nadzieję, że podpisana właśnie umowa to dopiero początek wieloletniej i owocnej współpracy – przyznaje Dariusz Lis, dyrektor ŁKS-u.

Bardzo się cieszymy z zaproszenia do partnerstwa jednemu z najstarszych i najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w Polsce. Skupiamy się nie tylko na budowie nowego stadionu dla ŁKS, która jest dla nas priorytetem, ale również z uwagą śledzimy poczynania drużyny w Ekstraklasie. Drużyna zasługuje na tak nowoczesny obiekt, na którym, mamy nadzieję, będzie osiągać coraz lepsze wyniki. Życzymy drużynie co najmniej takich sukcesów, jakie osiągała w latach 50. i 90. – podkreśla Paweł Bruger, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Mirbud SA.

Witamy serdecznie firmę Mirbud wśród partnerów najstarszego klubu sportowego w Łodzi!

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]