Konferencja prasowa ŁKS Łódź przed rozpoczęciem rundy wiosennej

Klub

Konferencja prasowa ŁKS Łódź przed rozpoczęciem rundy wiosennej

07.03.2018

07.03.2018

W czwartek (8 marca) o godzinie 16.00 odbędzie się konferencja prasowa przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Tym razem spotkanie odbędzie się w Restauracji Panorama przy ul. Armii Krajowej 33.

Zazwyczaj konferencje prasowe odbywają się na obiekcie przy al. Unii 2, tym jednak razem będzie inaczej, bo po części związanej ze sprawami sportowymi i organizacyjnymi, zaprezentowane zostaną nowe produkty z rodziny Rodowitych, a nie zabraknie i degustacji.

W spotkaniu weźmie udział zarząd ŁKS Łódź na czele z prezesem Tomaszem Salskim, a wśród zaproszonych gości nie zabraknie także producentów i przedstawicieli firm, m.in. marki Doctor Brew. Na konferencji pojawią się właściciele i pracownicy lokalnych restauracji, sponsorzy i partnerzy ŁKS-u, a także osoby związane z miastem i oczywiście przedstawiciele mediów.

Poza tym na konferencji prasowej zostanie poruszony temat obchodów 110-lecia. Przedstawiciele klubu zdradzą w jaki sposób ŁKS świętować będzie 110-lecie powstania i jakie niespodzianki przygotowano dla kibiców.

Zapraszamy do śledzenia jutrzejszego wydarzenia na naszych kanałach, a kilka godzin po jego zakończeniu pojawi się jej retransmisja w lepszej jakości.