Klub

Rodowity Energy Drink już w sprzedaży!

02.03.2018

02.03.2018

Rodowity Energy Drink już w sprzedaży!

Już wkrótce piłkarze ŁKS-u rozpoczną rundę wiosenną, a nie da się ukryć że bez wsparcia łódzkich kibiców o końcowy sukces będzie trudno. I ci pierwsi, i ci drudzy potrzebują więc dużo pozytywnych emocji, energii oraz siły w czym z pewnością pomoże „Rodowity Energy Drink”. Dostępny od dzisiaj!

To najmłodszy członek rodziny „Rodowitych” (wcześniej na rynku pojawiły się: piwo i wódka), ale i z wielkimi aspiracjami. Swą premierę napój będzie miał równocześnie z premierą nowej odsłony piwa „Rodowite”. Jesteśmy pewni, że jego smak Was nie zawiedzie.

Oczywiście bardzo ważne jest to, że wybierając „Rodowity Energy Drink” wspieracie Łódzki Klub Sportowy. To propozycja dla każdego, kto pragnie utożsamić się z najstarszym łódzkim stowarzyszeniem sportowym, kto ceni sobie smak, i kto chciałby włączyć się w dzieło budowy silnego klubu. A innymi słowy – coś dla każdego ełkaesiaka, tego z Galery, tego z trybuny, bez wątpienia każdego kibica ŁKS-u, który lubi napoje energetyczne.

Rodowity Energy Drink” zadebiutował w środę (01.03). Jego koszt to około 2,50 zł.


Rodowity dostępny jest w sieci sklepów Kapselek:

  • ul. Żeromskiego 41 (Stare Polesie)
  • ul. Gdańska 27 (Stare Polesie)
  • ul. Zielona 3 (Śródmieście)
  • ul. Jaracza 17 (Śródmieście)
  • ul. Piotrkowska 26 (Śródmieście)
  • ul. Piotrkowska 192 (Śródmieście)
  • ul. Limanowskiego 25 (Bałuty)
  • ul. Limanowskiego 56 (Bałuty)
  • ul. Rojna 1 (Teofilów)

Kontakt do przedstawiciela handlowego: