Klub

5 marca początek sprzedaży stacjonarnej

02.03.2018

02.03.2018

5 marca początek sprzedaży stacjonarnej

Już za kilka dni „Rycerze Wiosny” rozpoczną batalię, której stawką jest awans na zaplecze ekstraklasy, a w najbliższy poniedziałek rusza sprzedaż stacjonarna karnetów na rundę wiosenną.

Zimowy okres przygotowawczy za nami, wielkie wyzwania w rundzie wiosennej przed nami. Piłkarze ŁKS-u solidnie pracowali w trakcie ostatnich tygodni i zdaniem trenerów są gotowi do walki o ligowe punkty. A w lidze tej zamierza ŁKS odgrywać jedną z wiodących ról, awans na zaplecze ekstraklasy jest przecież bardzo realny.

Łodzianie w rundzie rewanżowej rozegrają piętnaście meczów. Siedem z nich – z Gryfem Wejherowo, Stalą Stalowa Wola, Zniczem Pruszków, Wartą Poznań, Radomiakiem, Siarką Tarnobrzeg i Legionovią – odbędzie się na stadionie przy al. Unii Lubelskiej 2.

Nie musimy chyba podkreślać tego, jak ważnym okaże się wsparcie kibiców ŁKS-u i jak wiele emocji czeka sympatyków futbolu z naszego miasta i całego regionu podczas wiosennej kampanii.

W związku z tym zachęcamy do zakupu karnetów oraz biletów na rundę wiosenną. Sprzedaż stacjonarna karnetów rozpocznie się już w poniedziałek 5 marca, natomiast bilety na najbliższy mecz z Gryfem będą dostępne od środy. Zapraszamy do kasy znajdującej się przy al. Unii Lubelskiej 2.

Warto dodać, że poza tym co najważniejsze – czyli możliwością tworzenia sportowego widowiska w trakcie pojedynków najstarszego łódzkiego klubu – posiadacze karnetów oszczędzają czas, pieniądze, na stałe mają przypisane miejsce na trybunie Stadionu Miejskiego, mogą również liczyć na promocje i udział w specjalnych konkursach.

Czas rozpocząć batalię, której stawką jest pierwsza liga! Pierwszy mecz z Gryfem Wejherowo już w sobotę 10 marca!


Harmonogram sprzedaży:

  • Poniedziałek (5.03): 12:00 – 18:00
  • Wtorek (6.03): 12:00 – 18:00
  • Środa (7.03): 12:00 – 18:00
  • Czwartek (8.03): 12:00 – 18:00
  • Piątek (9.03): 12:00 – 18:00
  • Sobota (dzień meczowy / 10.03): 10:00 – 14:30

Przypominamy, że cały czas można kupować karnety i bilety przez internet: bilety.stadionalunii.pl.