Klub

Komunikat ws. rozwiązania kontraktów z Arturem Golańskim i Mariuszem Cichowlasem

24.05.2017

24.05.2017

Komunikat ws. rozwiązania kontraktów z Arturem Golańskim i Mariuszem Cichowlasem

W środę (24 maja) Łódzki Klub Sportowy rozwiązał za porozumieniem stron kontrakty z dwoma piłkarzami – Arturem Golańskim i Mariuszem Cichowlasem. Decyzję tę podjął sztab szkoleniowy pierwszej drużyny.

Rozumiemy zaniepokojenie sympatyków Łódzkiego Klubu Sportowego, tym bardziej, że do sytuacji doszło na finiszu rozgrywek piłkarskich trzeciej ligi, niemniej ze względu na okoliczności nie mogliśmy poinformować o niej wcześniej.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, że podjęta przez sztab szkoleniowy w porozumieniu z zarządem decyzja podyktowana została troską o dobro Łódzkiego Klubu Sportowego i jego dalszy rozwój sportowy.