Aktualności

Kibu Vicuña przed Skrą Częstochowa

3
25 / 11 / 2021

– Naszym celem jest zagrać lepiej niż w poprzednim meczu. Jeśli tak się stanie, będziemy bliżej zdobycia kolejnych trzech punktów – powiedział trener Kibu Vicuña w trakcie czwartkowej konferencji prasowej przed spotkaniem ze Skrą Częstochowa.

🎙 Kibu Vicuña (trener ŁKS-u): Kluczowa będzie intensywność. Musimy być skoncentrowani i pamiętać o tym, co robiliśmy na treningach. Naszym celem jest zagrać lepiej niż w meczu z GKS-em Tychy. Jeśli tak się stanie, będziemy bliżej zdobycia kolejnych trzech punktów. Oczywiście każdy mecz jest inny. Przed każdym musisz szanować przeciwnika. W każdym musisz być skoncentrowanym. I robić swoje. Bardzo ważna jest sfera mentalna. Od nastawienia zależy naprawdę wiele. Zwłaszcza w tak wyrównanej lidze.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny