Aktualności

Kibu Vicuña po pierwszych zajęciach

7
10 / 01 / 2022

– Mam nadzieję, że w końcu jest to, czego potrzebowaliśmy najbardziej, czyli rywalizacja w drużynie i zdrowie – powiedział trener Kibu Vicuña po pierwszym dniu treningowym piłkarzy ŁKS-u w 2022 roku. W poniedziałek łodzianie rozpoczęli przygotowania do piłkarskiej wiosny.

 Kibu Vicuña (trener ŁKS-u)Dysponujemy silną kadrą i teraz mamy w końcu to, czego potrzebowaliśmy najbardziej, czyli rywalizację w drużynie i zdrowych zawodników. Cel się nie zmienił, ale na razie myślimy tylko o tym, żeby dobrze się przygotować do pierwszego meczu. Przed nami trzy fazy przygotowań. Pierwsza skupia się na treningu kondycyjnym i przygotowaniu fizycznym zawodników. W Turcji zamierzamy pracować nad taktyką, a następnie w zależności od tego, kiedy zaczniemy rundę wiosenną, przyjdzie czas na ostatnią fazę przygotowań.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny