Kazimierz Moskal przed Chojniczanką

Kazimierz Moskal przed Chojniczanką

W trakcie piątkowej konferencji prasowej trener ŁKS-u Kazimierz Moskal i pomocnik Michał Mokrzycki odpowiedzieli na pytania łódzkich dziennikarzy przed niedzielnym meczem lidera z Chojniczanką Chojnice.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Wychodzimy na ostatnią prostą, więc przed nami bardzo ważne tygodnie. Chciałbym, żeby wszyscy mieli tego świadomość. I żeby wszyscy, którym leży dobro tego klubu na sercu, wykazali teraz jak najwięcej chęci i zaangażowania. […] W moim przekonaniu to będzie bardziej niewygodny rywal, zwłaszcza jeśli chodzi o defensywę, niż dwóch poprzednich naszych przeciwników. Chojnice są zespołem, który broni się przed spadkiem i mocniej zabezpiecza własną połowę, więc spodziewam się wymagającego wyzwania dla naszego zespołu.

Michał Mokrzycki (piłkarz ŁKS-u): Pracujemy ciężko, żeby w niedzielę wyjść na boisko i pokazać, na co nas stać i zdobyć ważne trzy punkty. Bardzo nam brakowało meczowej adrenaliny.