Aktualności

Bilet online już teraz. W kasach od czwartku

0
27 / 03 / 2023

Trwa sprzedaż biletów online na spotkanie ŁKS-u z Chojniczanką Chojnice, a od czwartku wejściówki będą dostępne także w kasach biletowych. Pamiętajcie, że dzieci do lat 13 na niedzielny mecz wchodzą za złotówkę! Musi nas być jak najwięcej!

Mecz ŁKS-u z Chojniczanką rozpocznie się na stadionie Króla w al. Unii 2 w niedzielę 2 kwietnia o godz. 12.40. Lider pierwszej ligi liczy na Wasze wsparcie, tym bardziej że zgodnie z umową ten mecz dzieci do lat 13 obejrzą za symboliczną złotówkę.

Ważne! Sektory VIP, D2 i D3, F3 i F4 wyłączone ze sprzedaży biletów po 1 zł.

Bilety na mecz ŁKS-u z Chojniczanką możecie zakupić cały czas za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl). Sprzedaż w kasach biletowych znajdujących się od strony al. Unii rozpocznie się natomiast w czwartek 30 marca.


Kasy biletowe od strony al. Unii (płatność gotówką lub kartą)

 • Czwartek (30 marca) | godz. 15.00 – 19.00
 • Piątek (31 marca) | godz. 15.00 – 19.00
 • Sobota (1 kwietnia) | godz. 10.00 – 14.00
 • Niedziela (2 kwietnia) DZIEŃ MECZU | godz. 10.00 – 13.30

Instrukcja zakupu biletu przez internet:

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
 2. Wybierz imprezę: “ŁKS Łódź – Chojniczanka Chojnice”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
 4. Potwierdź swoje dane
 5. Wybierz typ biletu i zaznacz pole “Bilet do samodzielnego wydruku”
 6. Kliknij “Rezerwuję i płacę”
 7. Wybierz sposób płatności
 8. Zatwierdź i zakończ zakup
Instrukcja “Krok po kroku” dostępna jest tutaj: JAK KUPIĆ BILET?

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę “Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące biletów na mecze ŁKS-u znajdziesz tutaj: FAQ


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny