Wypowiedzi po hicie kolejki

20 / 03 / 2023

– Czujemy niedosyt, ale należy szanować punkt zdobyty na trudnym terenie – powiedział trener ŁKS-u, Kazimierz Moskal po niedzielnym hicie 24. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym łodzianie zremisowali na wyjeździe z Ruchem Chorzów 3:3.

Jarosław Skrobacz (trener Ruchu): Oba zespoły zagrały otwarty futbol, oba dążyły do zwycięstwa i stąd chyba tyle goli. To była dobra reklama pierwszej ligi. Na pewno mam pretensję o stratę drugiego gola, bo taka sytuacja nie powinna się nam przytrafić.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Podział punktów po niezłym meczu. Na pewno czujemy niedosyt, bo tak jest zawsze, gdy traci się bramkę w doliczonym czasie gry, więc zapewne trochę nam to będzie doskwierać. Należy szanować punkt zdobyty na trudnym terenie. Gramy dalej. Zostało dziesięć meczów i wiele się może jeszcze wydarzyć.

Oprócz szkoleniowców po spotkaniu głos zabrał Michał Trąbka, który miał ogromny udział przy trzeciej bramce dla łodzian.

Michał Trąbka (piłkarz ŁKS-u): Super mecz dla postronnych kibiców. Nasi fani zapewne mają niedosyt, tak zresztą jak my. Z przebiegu meczu chyba byliśmy lepsi, chociaż widać było, że po zdobyciu gola trybuny poniosły Ruch. Drugą połowę długo kontrolowaliśmy. Ta sytuacja, po której zdobyliśmy bramkę na 3:2, na pewno smakowała mi wyjątkowo, bo pochodzę ze Śląska. Remis nie jest najgorszy, o ile wygramy mecz z Chojniczanką.