Aktualności

Bilety na mecz z Chojniczanką już w sprzedaży online

7
18 / 03 / 2023

Kolejny mecz na stadionie Króla. Kolejna okazja, żeby przeżyć niezwykłe emocje. W sobotę rusza sprzedaż biletów online na spotkanie ze Chojniczanką Chojnice. Sprzedaż w kasach biletowych rozpocznie się w tygodniu poprzedzającym spotkanie. I pamiętajcie – dzieci do lat 13 tym razem wchodzą za złotówkę!

Mecz ŁKS-u z Chojniczanką rozpocznie się w niedzielę 2 kwietnia o godz. 12.40. Na ostatnim spotkaniu na trybunach pojawiło się 9 tys. widzów, więc teraz liczymy na jeszcze więcej, tym bardziej że zgodnie z umową ten mecz dzieci do lat 13 obejrzą za symboliczną złotówkę. Zapraszajcie najmłodszych (nie zapominajcie o starszych) i widzimy się na stadionie Króla!

Ważne! Sektory VIP, D2 i D3, F3 i F4 wyłączone ze sprzedaży biletów po 1 zł.

Bilety na mecz ŁKS-u z Chojniczanką możecie zakupić za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl). O sprzedaży w kasach biletowych, która rozpocznie się w tygodniu poprzedzającym mecz, poinformujemy już wkrótce.


Instrukcja zakupu biletu przez internet:

  1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
  2. Wybierz imprezę: “ŁKS Łódź – Chojniczanka Chojnice”
  3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
  4. Potwierdź swoje dane
  5. Wybierz typ biletu i zaznacz pole “Bilet do samodzielnego wydruku”
  6. Kliknij “Rezerwuję i płacę”
  7. Wybierz sposób płatności
  8. Zatwierdź i zakończ zakup
Instrukcja “Krok po kroku” dostępna jest tutaj: JAK KUPIĆ BILET?

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę “Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące biletów na mecze ŁKS-u znajdziesz tutaj: FAQ


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny