Mecz Ruch – ŁKS sędziuje Paweł Raczkowski

Klub

Mecz Ruch – ŁKS sędziuje Paweł Raczkowski

16.03.2023

16.03.2023

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Arbitrem hitu 24. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym ŁKS zmierzy się w Gliwicach z Ruchem Chorzów, będzie Paweł Raczkowski.

Doświadczony arbiter, który w przeszłości był rozjemcą m.in. wielu meczów w europejskich pucharach (w tym Ligi Mistrzów), w tym sezonie sędziuje głównie spotkania PKO Ekstraklasy, ale był też rozjemcą meczu o Superpuchar Polski i spotkań Ligi Europy UEFA oraz Ligi Konferencji UEFA.

W rundzie jesiennej spotkaliśmy się z Pawłem Raczkowskim przy okazji wyjazdowego meczu ełkaesiaków z Wisłą Kraków (2:2), poza tym arbiter z Warszawy sędziował też pierwszoligowe spotkanie Ruchu Chorzów z Arką Gdynia (2:4).

W niedzielę asystentami Pawła Raczkowskiego będą Arkadiusz Kamil Wójcik i Adam Kupsik, a sędzią technicznym Piotr Rzucidło. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Łukasz Szczech oraz Patryk Gryckiewicz. Zawody rozpoczną się o godz. 14.45.