Na mecz z Chojniczanką dzieci wchodzą za 1 zł

13 / 03 / 2023

Było blisko, więc nie możemy nie docenić, tym bardziej że także dzięki Wam piłkarze odnieśli cenne zwycięstwo. Następny mecz, czyli spotkanie z Chojniczanką, najmłodsi kibice zobaczą za symboliczną złotówkę!

Do dziesięciu tysięcy na trybunach stadionu Króla zabrakło w niedzielę niewiele (mecz ze Stalą obejrzało na żywo 9116 widzów), więc chcąc podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w promocję meczu, w tym zwłaszcza wielu fanom ŁKS-u, Stowarzyszeniu Kibiców ŁKS i Akademii ŁKS, tym razem wyjątkowo nagniemy reguły gry – następny domowy mecz z Chojniczanką Chojnice dzieci do lat 13 zobaczą za symboliczną złotówkę.

Spotkanie ŁKS-u ze Stalą Rzeszów zakończyło się happy endem, więc inaczej nie może też nasze frekwencyjne wyzwanie, tym bardziej że stworzyliście atmosferę prawdziwego piłkarskiego święta, pomogliście piłkarzom odnieść cenne zwycięstwo i utrzymać fotel lidera pierwszej ligi.

Każdy kolejny mecz będzie teraz tym najważniejszym, więc bardzo liczymy na to, że spotkanie z Chojniczanką (2 marca, godz. 12.40) obejrzy co najmniej tylu widzów, ile to wczorajsze ze Stalą, a nie ukrywamy – stać nas wszystkich na pobicie tej liczby. Spróbujemy?

Informacja o sprzedaży biletów już wkrótce.