Aktualności

Piotr Urban znów sędzią meczu z Chojniczanką

1
30 / 03 / 2023

fot. Borys Gogulski / Cyfrasport

Mecz 25. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym ŁKS zmierzy się na stadionie Króla z Chojniczanką Chojnice, podobnie jak w rundzie jesiennej, poprowadzi Piotr Urban.

W poprzednim sezonie arbiter z Legionowa sędziował trzy mecze z udziałem ełkaesiaków (Odra Opole – ŁKS 3:0, ŁKS – Puszcza Niepołomice 2:0, Podbeskidzie Bielsko-Biała – ŁKS 1:1), poza tym w  trzecioligowym sezonie 2016/2017 z arbitrem tym ełkaesiacy spotkali się przy okazji wygranych meczów z Ruchem Wysokie Mazowieckie i Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie.

W obecnych rozgrywkach Piotr Urban był rozjemcą w sumie dwunastu meczów w PKO BP Ekstraklasie, Fortuna Pucharze Polski i Fortuna 1 Lidze, pokazał 60 żółtych kartek, 5 czerwonych kartek i ośmiokrotnie wskazał na jedenasty metr.

W niedzielę asystentami Piotra Urbana będą Filip Sierant i Paweł Smyk, a sędzią technicznym Konrad Gąsiorowski. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Jacek Małyszek oraz Jakub Winkler. Pierwszy gwizdek o godz. 12.40.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny