Aktualności

Od środy sprzedaż biletów na mecz z Zagłębiem także w kasach

1
26 / 09 / 2022

Trwa sprzedaż biletów online, a od środy ruszy także w kasach biletowych. Nie ma co zwlekać! Mecz ŁKS-u z Zagłębiem Sosnowiec coraz bliżej. Chodź na stadion Króla i razem stwórzmy niezapomniany spektakl.

Mecz ŁKS-u z Zagłębiem Sosnowiec rozpocznie się w piątek 30 września o godz. 18. Wiemy już, że gości będzie wspierać liczna grupa kibiców, więc nasi piłkarze bardzo liczą na Wasz głośny doping. Król wzywa – „Rycerze Wiosny” stawiają się w komplecie! Zachęćcie przyjaciół i zaproście rodzinę, bo stadion Króla to przecież #DomDlaCałejRodziny.

Bilety na mecz ŁKS-u z Zagłębiem Sosnowiec cały czas możecie zakupić za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl), a od środy do piątku (28, 29 i 30 września) w godz. 15-19 także w kasach biletowych znajdujących przy al. Unii Lubelskiej.

Ważne! Przy zakupie online pamiętaj, aby po wybraniu typu biletu zaznaczyć pole “Bilet do samodzielnego wydruku”.

Kasy biletowe od strony al. Unii (płatność gotówką lub kartą)

 • Środa (28 września) | godz. 15.00 – 19.00
 • Czwartek (29 września) | godz. 15.00 – 19.00
 • Piątek (30 września) DZIEŃ MECZU | godz. 15.00 – 19.00

Masz Kartę Łodzianina? Odbierz voucher na bilet!

Przypominamy, że posiadacze Karty Łodzianina, który odebrali już voucher, mogą wymienić go w kasie biletowej na bezpłatny bilet uprawniający do wejścia np. na najbliższy mecz ŁKS-u.

Jeśli nie masz jeszcze vouchera, a posiadasz Kartę Łodzianina, skontaktuj się z nami poprzez skrzynkę mailową: marketing@lkslodz.pl. Przygotujemy dla Ciebie voucher, który potem wymienisz na bilet w kasie biletowej (nie można odbierać voucherów w imieniu znajomych). Vouchery (po otrzymaniu maila od klubu) przekażemy Wam w biurze działu marketingu. Wystarczy mieć wtedy przy sobie Kartę Łodzianina i dokument tożsamości. Więcej na ten temat TUTAJ.


Ceny biletów na mecz z Zagłębiem Sosnowiec

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat)

Instrukcja zakupu biletu przez internet:

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
 2. Wybierz imprezę: “ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
 4. Potwierdź swoje dane
 5. Wybierz typ biletu i zaznacz pole “Bilet do samodzielnego wydruku”
 6. Kliknij “Rezerwuję i płacę”
 7. Wybierz sposób płatności
 8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę “Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.


1 zł #DlaPrzyszłości

Oprócz „zwykłych” biletów, każdy kibic będzie mógł też zakupić bilet droższy o złotówkę, która zostanie przekazana na potrzeby Akademii ŁKS. Wspomniana opcja będzie dostępna przy każdym rodzaju biletu – wierzymy, że skorzysta z niej sporo osób, które w ten sposób okażą wsparcie dla najmłodszych adeptów futbolu w naszym klubie.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące biletów na mecze ŁKS-u znajdziesz tutaj: FAQ


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny