Aktualności

Nowy cel na Patronite

5
23 / 09 / 2022

Ełkaesiacy, mamy nowy cel do zrealizowania na platformie crowdfundingowej Patronite. Potrzebują tego młodzi piłkarze z Akademii ŁKS, więc gorąco zachęcamy Was do zaangażowania. Naszym patronom jak zawsze odwdzięczymy się specjalnymi nagrodami.

Od kilku tygodni za pośrednictwem platformy Patronite możecie zainwestować w nasz klub wybierając jeden z dostępnych progów i tym samym wspierając rozwój marketingu ŁKS-u, w tym zwłaszcza kanału ŁKS TV. Do tej pory 138 patronów wsparło nas łączną kwotą w wysokości ponad 10 tys. złotych i jesteśmy wdzięczni za to każdemu z nich.

Sportowe życie stawia przed nami nowe wyzwania, dlatego postanowiliśmy zrealizować kolejny bardzo ważny cel dla młodszych i starszych piłkarzy ŁKS-u w postaci zakupu bezprzewodowego systemu pomiaru czasu WITTY, który unowocześni pracę treningową Akademii ŁKS, bardzo pomagając trenerom i przede wszystkim właśnie zawodnikom. A skoro młodzi potrzebują, musimy udowodnić, że hasło #DlaPrzyszłości nie jest pustym sloganem.

WITTY Timing System to kompleksowe rozwiązanie w ocenie potencjału motorycznego i koordynacyjnego sportowców. Umożliwia m.in. przeprowadzenie testów motorycznych dla dwóch sportowców w jednym czasie lub jednocześnie zmierzyć czas na 5, 10 oraz 30 metrów podczas jednego biegu, wykonuje testy szybkościowe i wytrzymałościowe. Zróbmy to dla Akademii ŁKS i sprawmy jej to cacko! Jego koszt to 15 tys. zł.

Oczywiście dotychczasowe wpłaty w całości zostaną przeznaczone na nasz nadrzędny cel, czyli wspomniany rozwój ŁKS TV, ale chcemy pomóc Akademii ŁKS, więc od teraz aż do realizacji tego celu, zbieramy na Patronite na zakup wspomnianego sprzętu.

W kwestii progów nic się nie zmienia. Nadal liczy się każda złotówka. I nadal każdy próg wiąże się z atrakcyjnymi nagrodami dla naszych Patronów. To naprawdę unikalne rzeczy przygotowane specjalnie z myślą o tych, którzy postanowią nas wesprzeć – od plakatu z autografami piłkarzy, przez vouchery na wybrane mecze, sesję zdjęciową na stadionie Króla, koszulkę meczową, wycieczkę po stadionie w towarzystwie zawodników, po dedykowane Patronowi nagranie wideo z udziałem przedstawicieli drużyny czy specjalny imienny certyfikat.

Czym jest Patronite.pl? To platforma crowdfundingowa łącząca autorów (w tym przypadku nasz klub) z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto autorów, a ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a patroni – dostęp do wyjątkowych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania pasji innych!

Wejdźcie na profil ŁKS-u w Patronite (TUTAJ) i przekonajcie się jak łatwo teraz zainwestować we wszystko, dzięki czemu będziecie mogli żyć ŁKS-em siedem dni w tygodniu.

W jaki sposób mogę zostać Waszym patronem?

1. Na początek należy zalogować się na swoje konto Patronite, klikając w prawym, górnym rogu ekranu: 

2. Teraz przechodzimy do naszego konta, jako tego, które chcemy wspierać:

3. Po wejściu na profil wybieramy odpowiadający nam próg i klikamy na niego (podświetli się na niebiesko i pojawi się informacja „Zostań Patronem”),

4. Następnie trzeba zdecydować się na jedną z trzech metod płatności:

  • płatność kartą (Imoje)
  • PayPal
  • Tpay

Zobacz, jak krok po kroku wygląda proces płatności dla każdej z tych metod: Jedna kawa miesięcznie – czyli jak zostać Patronem?

5. Na koniec powinniśmy dostać maila z potwierdzeniem. 

I już możemy cieszyć się z korzyści, które zapewnia nam bycie Patronem ŁKS Łódź!Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny