Aktualności

Grzegorz Glapka: Lepiej „poklepać na ryzyku”

5
24 / 09 / 2022

Jest z nami już trzy tygodnie, więc czas lepiej się poznać. Grzegorz Glapka opowiada o debiucie w barwach ŁKS-u, początkach swojej przygody z piłką i początkach w naszym klubie, a także o tym, dlaczego dziś tak bardzo szanuje to co ma.

Grzegorz Glapka (piłkarz ŁKS-u): Cierpliwie czekam, ciężko pracuję i liczę na kolejne szanse. Cieszę się, że jestem w ŁKS-ie. Podoba mi się styl gry ełkaesiaków. Ja też, mówiąc kolokwialnie, wolę „poklepać na ryzyku” niż wybijać piłkę byle do przodu. Przyjechałem tutaj i bardzo szanuję to, co mam. Nie muszę, jak wcześniej, godzić pracy z treningami. Mogę się skupić tylko na piłce nożnej.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny