Masz Kartę Łodzianina? No to należy się bilet na ŁKS

06 / 09 / 2022

Każdy posiadacz Karty Łodzianina może już odebrać voucher i wymienić go bezpłatnie na bilet na ligowy mecz ŁKS-u. W niedzielę gramy z Bruk-Bet Termaliką, więc nie ma na co czekać.

Od środy 7 września posiadacze Karty Łodzianina mogą u nas odebrać voucher i wymienić go na bezpłatny bilet uprawniający do wejścia na dowolny mecz ŁKS-u rozgrywany na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w sezonie 2022/23.

Jak to zrobić?

To bardzo proste. Jeśli chcesz odebrać voucher skontaktuj się z nami poprzez skrzynkę mailową: marketing@lkslodz.pl. Przygotujemy dla Ciebie voucher, który potem wymienisz na bilet w kasie biletowej znajdującej przy al. Unii Lubelskiej (nie można odbierać voucherów w imieniu znajomych).

Vouchery (po otrzymaniu maila od klubu) przekażemy Wam w biurze działu marketingu. Wystarczy mieć wtedy przy sobie Kartę Łodzianina i dokument tożsamości.

Do odebrania vouchera zachęcamy każdego posiadacza Karty Łodzianina, bez względu na to, czy posiada karnet ŁKS-u, czy też nie. Voucher, który podlega wymianie na bilet na mecz ŁKS-u, można wykorzystać osobiście, podarować znajomemu lub członkowi rodziny i w ten sposób zachęcić bliskich do odwiedzenia stadionu Króla. Jedna karta łodzianina = jeden voucher, niezależnie od posiadania karnetu.

Karta Łodzianina. Warto ją mieć!

Karta Łodzianina to system promocji i zniżek, z których można korzystać na terenie naszego miasta u partnerów akcji. Aby zacząć korzystać z Karty Łodzianina, wystarczy złożyć wniosek. Zrobisz to bez problemu przez internet (TUTAJ) lub osobiście w punkcie obsługi. Każdy z partnerów przygotował specjalne oferty. Oznacza to, że wszyscy posiadacze Karty Łodzianina będą mieć dostęp do tańszych usług z praktycznie każdego sektora rynku. W projekcie uczestniczy już ponad 240 łódzkich firm i instytucji. Teraz także ŁKS!

Dzięki Karcie Łodzianina mamy szansę dotrzeć do nowych kibiców, co więcej jej posiadanie gwarantuje atrakcyjne rabaty (do 20%) na wiele innych łódzkich atrakcji, w tym np. miejskie lodowiska, baseny, Aquapark Fala, EC 1, ZOO i Orientarium.

Pamiętajcie też o tym, aby przy założeniu Karty Łodzianina wyrazić zgodę ma przesłanie ofert marketingowych i SMS, bo dzięki temu przed hitowymi wydarzeniami z udziałem ŁKS-u otrzymacie naszą ofertę bezpośrednio na mail lub telefon.