Klub

Organizacyjnie przed meczem z Górnikiem Łęczna

05.09.2022

05.09.2022

Organizacyjnie przed meczem z Górnikiem Łęczna

Wszystkich, którzy wybierają się w poniedziałkowy wieczór na mecz ŁKS-u z Górnikiem Łęczna zachęcamy do zapoznania się z informacjami organizacyjnymi.

Spotkanie ŁKS-u z Górnikiem Łęczna rozpocznie się w poniedziałek 5 września o godz. 20. Trybuny Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla w al. Unii 2 zostaną otwarte dla kibiców oraz przedstawicieli mediów o godz. 18:30.


Bilety w sprzedaży

Bilety na mecz ŁKS-u z Górnikiem Łęczna zakupicie cały czas za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl), a także w kasach stacjonarnych znajdujących się od strony al. Unii, w których w dniu meczu będziemy na Was czekać od godz. 15 (tu płatność gotówką lub kartą).

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące biletów na mecze ŁKS-u znajdziesz tutaj: FAQ

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat)

Instrukcja zakupu biletu:

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
 2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Górnik Łęczna”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
 4. Potwierdź swoje dane i odznacz pole „Bilet do samodzielnego wydruku”
 5. Wybierz typ biletu
 6. Kliknij „Rezerwuję i płacę”
 7. Wybierz sposób płatności
 8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego NIE jest traktowane jako bilet wstępu.

Wejście na obiekt dla kibiców

 • Dla kibiców z B1/B2 – wejście przy parku, po prawej stronie biurowca
 • Dla kibiców z F4/F5/F6 – przy parku, bliżej al. Unii, po lewej stronie biurowca
 • Dla kibiców z B3/B4/D1/D2 – wejście od al. Unii, znajduje się na lewo od herbu
 • Dla kibiców z D3/D4/F1/F2/F3 – wejście od al. Unii, znajduje się na prawo od herbu
 • Dla kibiców z D5 (sektor dla kibiców niepełnosprawnych) – wejście od al. Unii, znajduje się pod herbem

Ważne! Kibice wchodzący na stadion mogą skorzystać ze wszystkich kołowrotków, które są dostępne przy danym wejściu.

PARKING | Do dyspozycji kibiców jest płatny parking „P1” (wjazd od al. Unii). Opłata wg stawek operatora obiektu. Przy okazji zachęcamy do skorzystania z środków transportu miejskiego MPK-Łódź. Nasz stadion jest znakomicie skomunikowany z resztą miasta za sprawą kilkunastu linii autobusowych i tramwajowych.

Sektor VIP / Skybox

 • Wejścia dla posiadaczy wejściówek VIP oraz gości strefy Skybox znajdują się tradycyjnie od strony trybuny zachodniej i zostaną oznaczone.
 • Wcześniej zarezerwowane wejściówki dla gości czekać będą w recepcji sektora VIP od godz. 18:30.
 • Zachęcamy aby wybrać dojazd środkami komunikacji miejskiej lub skorzystać z taksówki. Wjazd na parking P1 (bramą nr 3 i 4) od al. Unii (płatny – opłata wg stawek operatora stadionu).

Informacje dla mediów

Zmotoryzowanych przedstawicieli mediów informujemy, że wjazd na dedykowany im tym razem parking „P2” bramą nr 7 znajduje się od al. Bandurskiego (parking „pod telebimem” – po przekroczeniu bramy należy skręcić w prawo i dojechać do parkingu przez mostek).

 • Miejsca dla dziennikarzy znajdują się na trybunie prasowej
 • Wejście na trybunę dla przedstawicieli mediów znajduje się na skraju trybuny (pierwsze wejście z lewej strony) i tam też możliwy będzie odbiór akredytacji
 • Wejście dla FOTO uprawnionych do przebywania w trakcie zawodów na murawie odbywa się tunelem przy A1 (kamizelki i akredytacje do odbioru przy wejściu „Media”). Dla fotoreporterów ograniczona liczba miejsc przewidziana jest w strefie za bramkami. Możliwość przejścia z jednej strony boiska na drugą tylko w czasie przerwy, gdy na murawie nie będzie zawodników i sędziów. Wejście na murawę odbywać się będzie tunelem od strony Parku na Zdrowiu. Obowiązuje całkowity zakaz przebywania przy strefie ławek oraz w tunelu.
 • Akredytację na mecz z Górnikiem Łęczna można odebrać w dniu meczu od godz. 19 w punkcie odbioru akredytacji (wejście oznaczone tabliczką MEDIA – najbliżej Parku na Zdrowiu). Aby odebrać swoją akredytację jednorazową, należy okazać ważną legitymację prasową lub dokument potwierdzający tożsamość ze zdjęciem.

Z góry uprzedzamy, że podczas kolejnego meczu (11 września z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza) z uwagi na inne imprezy odbywające się na terenie obiektu przy Al. Unii 2 nie będziemy w stanie zapewnić miejsc parkingowych dla przedstawicieli mediów, w tym fotoreporterów i operatorów. Sugerujemy wówczas skorzystanie z płatnego parkingu P1 (wjazd bramą nr 3 i 4) – opłata wg stawek operatora obiektu.