Klub

Kazimierz Moskal przed Górnikiem Łęczna

03.09.2022

03.09.2022

Kazimierz Moskal przed Górnikiem Łęczna

– Chcemy zbudować zespół na solidnych fundamentach, który będzie funkcjonował przez kilka sezonów – powiedział trener Kazimierz Moskal przed poniedziałkowym meczem ŁKS-u z Górnikiem Łęczna.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Przyjeżdża do nas spadkowicz z ekstraklasy, który pomimo słabszego początku sezonu zrobi wszystko, żeby zdobyć punkty. Tu nie ma reguły i miejsca na przesądy. Ważne będzie to, co zdołamy zaprezentować w poniedziałek po godz. 20. Jeśli damy z siebie wszystko, jestem przekonany o tym, że stać nas na zwycięstwo. Nie składamy żadnych deklaracji dotyczących awansu. Deklarujemy natomiast, że chcemy zbudować zespół na solidnych fundamentach, który będzie funkcjonował przez kilka sezonów. Oczywiście, chcemy wygrać każdy mecz i być jak najwyżej w tabeli. Wszyscy oczekują od nas zwycięstw i my również ich od siebie oczekujemy, ale proszę, żeby podchodzić do tego wszystkiego, co się dzieje wokół nas z większym spokojem i bez tych wszystkich negatywnych emocji. Musimy mieć fundament, na którym będziemy spokojnie budować.