Aktualności

Od dzisiaj nie można opuszczać lekcji WF-u!

6
01 / 09 / 2022

Wystartowała akcja „WF z ŁKS-em”. Dziś o regulaminie naszej akcji oraz nagrodach, które uczniowie i ich klasy mogą zgarnąć dzięki wysokiej frekwencji na lekcjach Wychowania Fizycznego. Będzie o co rywalizować, bo wśród wspomnianych nagród znalazły się projektory multimedialne, które zostaną ufundowane przez agencję marketingową Melmak.

Pierwszy dzwonek zabrzmi już jutro, więc rozpoczynamy akcję „WF z ŁKS-em”, za sprawą której zamierzamy udowodnić, że WF-u nie opłaca się ignorować, że na WF-ie warto być i cieszyć się sportem. Jest z nami już kilka szkół, a wśród nich oczywiście Szkoła Marcina Gortata, która zgłosiła się kilka minut po rozpoczęciu akcji. Wkrótce dołączą inni!

Przypomnijmy, że pierwsza odsłona akcji „WF z ŁKS-em” rozpoczęła się 1 września, potrwa do 31 grudnia i jest skierowana do uczniów łódzkich szkół podstawowych, w tym oczywiście klas sportowych. Zachęcamy do udziału przede wszystkim klasy 4-8, ale również te szkoły, w których już w klasach 1-3 lekcje wychowania fizycznego prowadzi
wykwalifikowany specjalista – chcemy w ten sposób promować i nagradzać te szkoły, które podobnie jak my nie wyobrażają sobie szkoły bez WF-u.

Na koniec roku ze wsparciem dyrektorów szkół oraz systemu Librus stworzymy ranking frekwencji. Najaktywniejszych uczniów nagrodzimy upominkami ufundowanymi przez klub oraz partnerów akcji, zaś klasy z najwyższą średnią frekwencją otrzymają projektory od firmy Melmak.

Regulamin akcji znajdziecie na końcu, a teraz najważniejsze, czyli to, o co będzie się toczyć nasza rywalizacja.

W puli nagród dla uczniów m.in.:

  • karnety ŁKS-u na rundę wiosenną
  • sprzęt komputerowy
  • klubowe gadżety, w tym koszulki meczowe na 115-lecie

W puli nagród dla klas:

  • trzy projektory dla klas ufundowane przez Melmak

Rywalizacja na frekwencję to jednak nie wszystko, bo w ramach naszej akcji pojawimy się w waszych szkołach, żeby przeprowadzić pokazowe lekcje oraz porozmawiać o tym, dlaczego sport jest fajny i może być początkiem niezwykłej przygody. Gwarantujemy ciekawe zajęcia z ciekawymi gośćmi.

Jeśli chcecie dołączyć do akcji „WF z ŁKS”, czekamy z niecierpliwością na kontakt ze strony przedstawicieli szkół na adres marketing@lkslodz.pl (w wiadomości należy podać imię, nazwisko, nazwę szkoły, nr telefonu oraz swoją rolę: uczeń/rodzic/nauczyciel/wychowawca/dyrektor). Udział w akcji jest oczywiście bezpłatny. Dziękujemy za dotychczasowe zgłoszenia, ze wszystkimi skontaktujemy się do 15.09. Wtedy też ostateczne zamknięcie listy uczestników akcji.

REGULAMIN AKCJI „WF Z ŁKS”Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny