Aktualności

Tomasz Salski w programie „Piłka meczowa”

2
31 / 08 / 2022

Właściciel ŁKS-u Tomasz Salski będzie gościem środowego programu „Piłka meczowa” w TV TOYA. W programie m.in. o sytuacji naszego klubu, początku sezonu w wykonaniu piłkarzy oraz meczach Dynamo Kijów w eliminacjach Ligi Mistrzów, których organizatorem na stadionie Króla był ŁKS.

„Piłka meczowa” to popularny program o tematyce sportowej w Telewizji TOYA. W każdą środę red. Piotr Krawczyk porusza w nim ważne tematy dotyczące łódzkiego sportu. Dziś (tj. w środę 31 sierpnia) gościem „Piłki meczowej” będzie Tomasz Salski. Właściciel Łódzkiego Klubu Sportowego opowie o początku sezonu w wykonaniu piłkarzy ŁKS-u, sytuacji w klubie oraz meczach Dynamo Kijów rozegranych na stadionie Króla w ramach eliminacji Ligi Mistrzów, które nasz klub organizował.

Program rozpocznie się o godz. 18.30. Zobaczycie go w internecie (TUTAJ) lub jeśli posiadacie program TV TOYA w swojej telewizji kablowej.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny