Aktualności

Fortuna 1 Liga wybiera Piłkarza Sierpnia

3
30 / 08 / 2022

Fortuna 1 Liga kontynuuje w nowym sezonie plebiscyt na Piłkarza Miesiąca, który wyłoniony zostanie w drodze głosowania kibiców i panelu ekspertów. Laureat nagrody za sierpień będzie mógł wskazać cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek firma Fortuna przekaże 10 000 zł. Wśród nominowanych znaleźli się piłkarze Bruk-Bet Termaliki, Chrobrego Głogów, Arki Gdynia, Wisły Kraków i ŁKS Łódź.

O miano “Piłkarza Sierpnia” powalczą:

  • Wiktor Biedrzycki, Bruk-Bet Termalica
  • Mateusz Bochnak, Chrobry Głogów
  • Kacper Krzepisz, Arka Gdynia
  • Mateusz Młyński, Wisła Kraków
  • Pirulo, ŁKS Łódź

Kibice mogą oddać głos na swojego faworyta do środy (31 sierpnia, 12:00)  na oficjalnej stronie Fortuna 1 Ligi na portalu Facebook (www.facebook.com/1liga.org). W tym czasie swoich kandydatów wskaże też panel ekspertów, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, partnera telewizyjnego rozgrywek Telewizji Polsat, sponsora tytularnego firmy Fortuna oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Zwycięzca głosowania kibiców otrzyma 4 punkty, zaś wskazanie każdej z organizacji w panelu ekspertów warte będzie 1 punkt. Piłkarzem Sierpnia zostanie zawodnik, który uzyska najwięcej punktów spośród nominowanych.

Głosowanie na Piłkarza Miesiąca będzie uzupełnieniem innych akcji CSR-owych zainicjowanych przez Fortunę: #FortunaGdyPełnaTrybuna i #FortunaZaGole, które zapisały się w świadomości kibiców Fortuna 1 Ligi i były z powodzeniem realizowane w poprzednich sezonach.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny