Aktualności

Esse dla zdrowia nadal z ŁKS

6
29 / 08 / 2022

Klinika „ESSE dla zdrowia” nadal będzie czuwała nad zdrowiem pierwszej drużyny ŁKS-u i wszystkich zespołów Akademii ŁKS. Nowa umowa klubu z partnerem medycznym oferującym kompleksową opiekę zdrowotną obowiązuje przez kolejny rok.

Latem 2021 roku ŁKS zaufał „ESSE dla Zdrowia” i była to dobra decyzja. W ramach współpracy klinika zapewniła klubowi stałą i pełną obsługę medyczną z zakresu ortopedii i fizjoterapii, a jako oficjalnym partner medyczny pomaga również we wszelkich sprawach związanych ze zdrowiem piłkarzy oraz sztabu trenerskiego.

– „Esse” od początku naszej współpracy stanęło na wysokości zadania. W jednym miejscu mamy to, co dla najważniejsze w kontekście zdrowia, diagnozy i rehabilitacji – mówi Jarosław Olszowy, prezes ŁKS Łódź.

„Esse dla Zdrowia” specjalizuje się w ortopedii, fizjoterapii, dietetyce, psychologii sportu, neurologii oraz proktologii i gwarantuje pomoc wysoko wyspecjalizowanych specjalistów – lekarzy oraz fizjoterapeutów, posiadających duże doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu urazów sportowych. Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny i co ważne zapewnia indywidualne podejście do pacjenta, gwarantując sportowcom obsługę medyczną na najwyższym poziomie.

Partner medyczny ŁKS-u stale poszerza swoją ofertę, aby odpowiedzieć na zapotrzebowanie pacjentów. „ESSE dla zdrowia” jest w stanie zapewnić każdemu pacjentowi pełną ścieżkę leczenia od diagnozy, przez zabieg operacyjny, aż do rehabilitacji. W placówkach kliniki poza badaniem USG mogą zostać wykonane również zabiegi iniekcji kwasów hialuronowych, PRP czy Orthokine. To co wyróżnia „ESSE dla zdrowia” na tle konkurencji to również podejście do sesji fizjoterapeutycznych. W placówkach pacjent w cenie wejścia ma zagwarantowane wszelkie niezbędne zabiegi fizykalne, kinezjoterapii, regeneracji, ale także EPTE, czy hirudoterapii, bez ograniczeń czasowych.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny