Aktualności

Jan Łabędzki: To mnie napędza do pracy

8
16 / 01 / 2023

– Moje następne marzenie? Debiut w al. Unii 2 w pierwszym zespole – mówi Jan Łabędzki, wychowanek naszego klubu, uczeń Szkoły Marcina Gortata, a dziś także najmłodszy zawodnik w kadrze pierwszoligowej drużyny ŁKS-u.

Jan Łabędzki (piłkarz ŁKS-u): Rok temu nie pomyślałbym jeszcze, że teraz będę trenował w pierwszym zespole. To mnie napędza do pracy. Jeśli coś mnie zaskoczyło, to z pewnością szybkość gry i jej intensywność, poza tym uwagę zwracają duże umiejętności zawodników. Myślę, że nie mam problemów z adaptacją, tym bardziej że w ostatnich miesiącach występowałem w sumie w czterech drużynach ŁKS-u. Nie ukrywam, przed pierwszymi zajęciami był stres, ale z treningu na trening łapię pewność siebie. Moje cele na 2023? Po cichu liczę też na to, że uda się zadebiutować w pierwszoligowej drużynie.
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny