Aktualności

Wypowiedzi po sparingu ze Zniczem

9
13 / 01 / 2023

Po pierwszym w 2023 roku meczu sparingowym, w którym ŁKS pokonał 3:0 Znicz Pruszków, głos zabrali trener Kazimierz Moskal i obrońca Maciej Dąbrowski.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Po to rozgrywa się sparingi, żeby pewne elementy przećwiczyć. Ten dzisiejszy miał fajne momenty, do tego rywal okazał się wymagający, więc pożytecznie spędziliśmy czas.

Maciej Dąbrowski (piłkarz ŁKS-u): Te dwa pierwsze tygodnie przygotowań na pewno na plus. Wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Teraz jeszcze tydzień pracy w Łodzi, a potem zgrupowanie z Turcji, gdzie drużyna będzie miała okazję jeszcze bardziej się skonsolidować.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny