Aktualności

Witamy ełkaesiaków na Patronite w 2023

16
07 / 01 / 2023

Nowy rok sprzyja nowym postanowieniom, więc gorąco zachęcamy abyście uwzględnili w swoich planach ŁKS na Patronite. Dzięki tej wygodnej i nowoczesnej formie inwestycji możecie zmieniać na lepsze klub każdego dnia i przy okazji zgarnąć ciekawe nagrody. Przygotowaliśmy dla Was nowy próg i nowe nagrody.

2023 rok witamy z nowy nagrodami, które czekają na naszych Patronów, a także zupełnie nowym progiem o wartości 75 zł, stworzonym w odpowiedzi na Wasze oczekiwania i prośby. Warto się nim zainteresować, bo zarówno tam, jak i w przypadku pozostałych progów, odświeżyliśmy wspomniane nagrody (pojawią się nowości!), co mamy nadzieję, zachęci Was do wsparcia ŁKS na Patronite.

W nowym roku, już po tym jak dzięki Wam zrealizowaliśmy cel Akademii ŁKS, wracamy do naszego głównego celu czyli rozwoju potencjału marketingowego na czele z ŁKS TV.

Wysoka jakość działań!

ŁKS TV ma być w niedalekiej przyszłości gwarantem wysokiej jakości, w związku z czym chcemy Was zachęcić do inwestycji we wszystko to, co pomoże nam uzyskać pożądany efekt. Wg szacunków potrzebujemy 10 tys. zł miesięcznie. Suma ta pozwoli pokryć koszty związane z zatrudnieniem dodatkowych pracowników – specjalistów w swoich dziedzinach, zakup sprzętu audio-wideo i subskrypcji oprogramowania zapewniającego najwyższe standardy. Wszystko to pomoże wskoczyć ŁKS TV na wyższy pułap i tym samym zapewnić Wam dostęp do ciekawych materiałów, w tym także LIVE.

ŁKS na Patronite.pl

Patronite.pl to platforma crowdfundingowa łącząca autorów (w tym przypadku nasz klub) z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto autorów, a ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a patroni – dostęp do wyjątkowych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania pasji innych!

W naszym przypadku to świetna okazja do dodatkowego wsparcia tych segmentów działalności klubu, które wpływają na wszystko, co ŁKS ma do zaoferowania w przestrzeni internetowej (np. ŁKS TV) i co w przyszłości przełoży się na jakość, ilość i formę unikalnych materiałów wideo, foto, programów, audycji czy relacji na żywo.

ŁKS pojawił się na platformie crowdfundingowej Patronite kilka miesięcy temu i od tego czasu zainwestowaliście w swój klub za jego pośrednictwem już blisko 32 tys. zł. Obecnie ŁKS wspiera na Patronite 124 patronów i liczymy, że w 2023 roku ta liczba szybko wzrośnie.

Wejdźcie na profil ŁKS-u w Patronite (TUTAJ) i przekonajcie się jak łatwo teraz zainwestować we wszystko, dzięki czemu będziecie mogli żyć ŁKS-em siedem dni w tygodniu.

W jaki sposób mogę zostać Waszym patronem?

1. Na początek należy zalogować się na swoje konto Patronite, klikając w prawym, górnym rogu ekranu: 

2. Teraz przechodzimy do naszego konta, jako tego, które chcemy wspierać:

3. Po wejściu na profil wybieramy odpowiadający nam próg i klikamy na niego (podświetli się na niebiesko i pojawi się informacja „Zostań Patronem”),

4. Następnie trzeba zdecydować się na jedną z trzech metod płatności:

  • płatność kartą (Imoje)
  • PayPal
  • Tpay

Zobacz, jak krok po kroku wygląda proces płatności dla każdej z tych metod: Jedna kawa miesięcznie – czyli jak zostać Patronem?

5. Na koniec powinniśmy dostać maila z potwierdzeniem. 

I już możemy cieszyć się z korzyści, które zapewnia nam bycie Patronem ŁKS Łódź!Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny