Jak kupić karnet na ŁKS? To proste!

Jak kupić karnet na ŁKS? To proste!

Ruszyła sprzedaż karnetów na rundę wiosenną, a że przeszliśmy właśnie na nowy system sprzedaży, podrzucamy kilka przydatnych informacji, które powinny rozwiać Wasze wątpliwości. Zaufajcie nam, zakupienie karnetu na wiosnę jest naprawdę proste.

Zacznijmy od początku, czyli od wejścia na stronę bilety.lkslodz.pl. Pierwsze, co musicie zrobić to założenie nowego konta (proces rejestracji jest niezbędny, bez względu na to, czy wcześniej mieliście już konto). Proces rozpoczniecie od wpisania swojego PESEL-u i kliknięcia w: „Dalej”.

Po wpisaniu i potwierdzeniu danych (czyli kliknięcia w: „Załóż konto”) oraz zaznaczeniu zgód, nie zapomnijcie o sprawdzeniu swojej skrzynki pocztowej i kliknięciu w link aktywacyjny w wiadomości przesłanej przez bilety.lkslodz.pl, co pozwoli dokończyć proces aktywacji konta.

A dalej to już czysta przyjemność, czyli przede wszystkim zakup karnetu na rundę wiosenną 2024, wybór sektora i miejsca. Na końcu zaś dokonanie płatności.

Wybrane pytania kibiców:

• Po rejestracji widzę w systemie mój karnet całosezonowy natomiast niewidoczny jest karnet dziecka (lub innej osoby podłączonej do mojego konta).
  • Bez obaw, migracja systemu uniemożliwiła parowanie kibiców, ale oba karnety są aktywne, działają i zostały zaimportowane z poprzedniego systemu. Karnet dziecka (lub innej osoby podłączonej do konta) nie będzie teraz widoczny na twoim koncie. Dopiero po założeniu konta dziecka (i wpisaniu jego PESEL-u), na jego własnym koncie będzie widoczny karnet. Rodzicom/kibicom chcącym zarządzać karnetem/karnetami dziecka/znajomych rekomendujemy założenie im osobnego konta, ale i zapewniamy, że nie jest to niezbędne, bo chociaż karnet jest teraz niewidoczny na Waszym koncie, na pewno jest aktywny. Karnet dziecka (lub innej osoby wcześniej podłączonej do konta) może być widoczny na twoim koncie dopiero od nowego sezonu, w momencie zakupu abonamentów w jednej transakcji.
  • Mam karnet na cały sezon, czy w związku z nowym systemem sprzedaży muszę coś zrobić?
  • Wszystkie karnety na cały sezon są aktywne, więc teraz nie musisz nic robić, ale i tak zachęcamy do założenia konta w nowym systemie sprzedaży, bo dzięki temu będziesz mógł/mogła zarządzać swoim karnetem, a w przyszłości zakupić karnet np. na nowy sezon.
  • Czy po zakupie karnetu można w trakcie rundy zmieniać miejsce na dane mecze?
  • W tej chwili nie ma takiej możliwości. Wybrane przez posiadacza karnetu miejsce obowiązuje do końca sezonu.
  • Czy istnieje możliwość podpięcia innych karnetów całosezonowych pod jedno konto?
  • Ze względów technicznych nie ma takiej możliwości.
  • Czy można dodać karnet do portfela w telefonie?
  • W rundzie wiosennej sezonu 2023/2024 nie będziemy korzystać z tej możliwości.

Zajrzyjcie też do FAQ – gdzie znajdziecie wiele innych podpowiedzi.

Harmonogram sprzedaży karnetów na wiosnę 2024

• Piątek, 12 stycznia: start sprzedaży online (dla wszystkich na wolne miejsca | posiadacze karnetów na rundę jesienną chcący zachować dotychczasowe miejsca mają czas do 31 stycznia)
  • Koniec przyszłego tygodnia: start sprzedaży w kasach