Klub

#OdwracamyTO! Karnety na wiosnę

11.01.2024

11.01.2024

#OdwracamyTO! Karnety na wiosnę

Cel na wiosnę jest jeden: #OdwracamyTO. Przed nami derby Łodzi, mecze z Lechem, Rakowem czy Śląskiem. Chcesz zobaczyć to wszystko na żywo? Chcesz pomóc nam odwrócić miejsce w tabeli? Wejdź na bilety.lkslodz.pl i zarezerwuj sobie miejsce na wielkie emocje.

Przed nami wiosna. Przed nami siedem meczów na stadionie Króla. Każdy najważniejszy. I w każdym potrzebujemy Waszego wsparcia.

Sprzedaż karnetów online na bilety.lkslodz.pl rozpoczęła się w piątek 12 stycznia o godz. 12. Na miejsca wolne – dla wszystkich; natomiast ci, którzy posiadali karnet na rundę jesienną zachowają swoje miejsce, jeśli dokonają zakupu do 12 lutego (rekomendujemy przedłużenie karnetu z zachowaniem dotychczasowego miejsca). Po tym terminie, czyli od 13 lutego, miejsca niewykupione trafią do otwartej sprzedaży. Sprzedaż w kasach ruszy pod koniec przyszłego tygodnia.

Kibice, którzy posiadają karnet na cały sezon 2023/24 nie muszą się o nic martwić. Zmiana systemu sprzedaży nic nie zmienia w ich przypadku, abonamenty są nadal aktywne.

KUP KARNET NA WIOSNĘ – KLIKNIJ TUTAJ!

Wraz ze startem sprzedaży karnetów wprowadzamy z firmą Roboticket nowy system sprzedaży. Jest wygodny, prosty w obsłudze, przyjazny kibicowi, a o jego zaletach jako pierwsi przekonają się Ci spośród Was, którzy zakupią online karnet na piłkarską wiosnę 2024.

Harmonogram sprzedaży karnetów na wiosnę 2024

  • Piątek, 12 stycznia: start sprzedaży online (dla wszystkich na wolne miejsca | posiadacze karnetów na rundę jesienną chcący zachować dotychczasowe miejsca mają czas do 12 lutego)
  • Koniec przyszłego tygodnia: start sprzedaży w kasach
  • Niedziela, 18 lutego: koniec sprzedaży online i stacjonarnej

Gramy na stadionie Króla | Wiosna 2024 w PKO BP Ekstraklasa

  • vs. Widzew Łódź
  • vs. Puszcza Niepołomice
  • vs. Raków Częstochowa
  • vs. Radomiak Radom
  • vs. Lech Poznań
  • vs. Śląsk Wrocław
  • vs. Stal Mielec

Poniżej przedstawiamy ceny dla przedłużeń karnetów, dotyczące kibiców posiadających karnet na rundę jesienną sezonu 2023/2024, a także podstawowy cennik karnetów na rundę wiosenną 2023/24.


Cennik karnetów – wiosna 2023/24