Klub

ŁKS na Patronite w 2023

27.12.2023

27.12.2023

ŁKS na Patronite w 2023

Czas na podsumowanie 2023 na Patronite. Blisko dwustu naszych Patronów wsparło nas w kończącym się roku kwotą w wysokości prawie 65 tys. zł (łącznie to już ponad 95 tys. zł). W zamian mogli cieszyć się unikalnymi nagrodami, a my wszyscy coraz lepszej jakości materiałami. Pamiętaj, Ty też możesz w każdej chwili zostać Patronem ŁKS!

Na platformie crowdfundingowej Patronite jesteśmy już 16 miesięcy. W tym czasie powstała tam wyjątkowa społeczność kibiców ŁKS-u – ludzi, którzy kochają ŁKS i chcą dla niego zrobić coś ekstra; coś, co wykracza poza tradycyjne wsparcie okazywane ulubionemu klubowi.

Kilka faktów z 2023 na Patronite:

  • wasze wsparcie: 64 620 złDZIĘKUJEMY!
  • miesięcznie: ~5400 zł
  • śr. wysokość rocznej wpłaty: 340 zł
  • najpopularniejszy próg: 20 zł
  • aktualnie: 122 patronów…
  • … a w całym 2023 było ich 190!

Wasze zaangażowanie na Patronite wpłynęło przede wszystkim na jakość materiałów wideo zwłaszcza na kanale ŁKS TV i naszych social mediach. To przecież dzięki Wam stworzyliśmy wysokiej jakości materiały z decydujących meczów I ligi, fety z okazji awansu do Ekstraklasy, czy hitowych spotkań w elicie, co więcej pod koniec roku też dzięki Patronom ŁKS-u mogliśmy zakupić nowy sprzęt, którego moc spróbujemy zademonstrować w 2024 roku.

Dołącz już dziś lub spraw komuś prezent

Słyszycie o ŁKS na Patronite pierwszy raz? Nic straconego! Dołączyć do grona naszych Patronów możecie w każdej chwili. Przygotowaliśmy kilka progów (od 10 zł do 500 zł), dlatego zaangażować może się każdy. Dla nas liczy się każda złotówka. Pamiętajcie też, że każdy próg wiąże się z atrakcyjnymi nagrodami dla naszych Patronów. To naprawdę unikalne rzeczy przygotowane specjalnie z myślą o tych, którzy postanowią nas wesprzeć – m.in. karty z zawodnikami, zaproszenia VIP na mecze, koszulki meczowe za autografami, sesje zdjęciowe czy wycieczki po stadionie Króla w towarzystwie zawodnika.

W Patronite istnieje również możliwości zakupu kuponu podarunkowego! To rodzaj vouchera, który pozwala wykupić subskrypcję na naszym profilu i przekazać go jako prezent. Taki voucher to nie tylko świetny pomysł na oryginalny prezent dla bliskiej osoby, ale i szansa na realne wsparcie naszych działań. Osoba obdarowana dołączy do grona naszych Patronów i może zostać z nami dłużej! Więcej TUTAJ.

ŁKS na Patronite.pl

Patronite.pl to platforma crowdfundingowa łącząca autorów (w tym przypadku nasz klub) z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto autorów, a ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a patroni – dostęp do wyjątkowych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania pasji innych!

W naszym przypadku to świetna okazja do dodatkowego wsparcia tych segmentów działalności klubu, które wpływają na wszystko, co ŁKS ma do zaoferowania w przestrzeni internetowej (np. ŁKS TV) i co w przyszłości przełoży się na jakość, ilość i formę unikalnych materiałów wideo, foto, programów, audycji czy relacji na żywo.

Wejdźcie na profil ŁKS-u w Patronite (TUTAJ) i przekonajcie się jak łatwo teraz zainwestować we wszystko, dzięki czemu będziecie mogli żyć ŁKS-em siedem dni w tygodniu.

W jaki sposób mogę zostać Waszym patronem?

1. Na początek należy zalogować się na swoje konto Patronite, klikając w prawym, górnym rogu ekranu: 

2. Teraz przechodzimy do naszego konta, jako tego, które chcemy wspierać:

3. Po wejściu na profil wybieramy odpowiadający nam próg i klikamy na niego (podświetli się na niebiesko i pojawi się informacja „Zostań Patronem”),

4. Następnie trzeba zdecydować się na jedną z trzech metod płatności:

  • płatność kartą (Imoje)
  • PayPal
  • Tpay

Zobacz, jak krok po kroku wygląda proces płatności dla każdej z tych metod: Jedna kawa miesięcznie – czyli jak zostać Patronem?

5. Na koniec powinniśmy dostać maila z potwierdzeniem. 

I już możemy cieszyć się z korzyści, które zapewnia nam bycie Patronem ŁKS Łódź!