Klub

Najlepszego od nas na święta!

24.12.2023

24.12.2023

Najlepszego od nas na święta!

Dziękujemy Wam za cały 2023 rok. Nie zabrakło w nim momentów, które zapiszą się w historii klubu, choćby w postaci awansów naszych drużyn do Ekstraklasy, 2. Ligi i IV ligi; nie zabrakło w nim także tych gorszych, za które w tym szczególnym czasie pragniemy raz jeszcze przeprosić.

Najszczerzej jak tylko potrafimy DZIĘKUJEMY całej społeczności Łódzkiego Klubu Sportowego!

Kibicom, którzy są z nami na dobre i złe; i w upalnym słońcu i największą zawieję, w naszym domu na stadionie Króla i w każdym innym zakątku kraju. Dziękujemy Wam za doping, konstruktywną krytykę, wszystkie uśmiechy; dziękujemy za nasz szczęśliwy wyjazd do Gdyni i wszystkie pozostałe wyjazdy, dziękujemy za każdy zakupiony karnet i bilet.

Sponsorom i Partnerom dziękujemy za ogromne wsparcie, za zaangażowanie i zaufanie, za każdą rozmowę, wiele ciekawych pomysłów i oczywiście za Waszą obecność na meczach piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego. Klinice Esse dla Zdrowia za czuwanie nad zdrowiem naszych sportowców, a Miejskiej Arenie Kultury i Sportu za owocną współpracę.

Wolontariuszom dziękujemy za ogromną pomoc, cierpliwość i sumienność (to co robicie w trakcie dni meczowych jest fantastyczne!). Patronom ŁKS-u na Patronite.pl dziękujemy za wsparcie – to dzięki Wam możemy się rozwijać.

Dziękujemy w końcu także sportowcom, trenerom i wszystkim bez wyjątku pracownikom – tym związanym z pierwszym zespołem i tym z Akademii ŁKS (w sposób szczególny dziękujemy Waszym rodzinom i wszystkim bliskim); dziękujemy też sportowcom i trenerom, którzy reprezentują Łódzki Klub Sportowy na pozostałych arenach sportowych.

W przededniu Świąt Bożego Narodzenia w imieniu właściciela klubu Tomasza Salskiego, prezesa Jarosława Olszowego, wszystkich udziałowców klubu,  całego piłkarskiego ŁKS-u, życzymy Wam spokojnych, pełnych nadziei i rodzinnych świąt oraz szampańskiej sylwestrowej zabawy do białego rana, a przede wszystkim dużo zdrowia, miłości i radości w nowym roku.

Do zobaczenia na stadionie Króla w 2024!