Magiczne Pierniki

18 / 12 / 2023

Także w tym roku ŁKS bierze udział w akcji charytatywnej Magiczne Pierniki, z której dochód zostanie przekazany Fundacjom: Dom w Łodzi oraz Niechciane Zapomniane SOS dla Zwierząt. Gorąco zachęcamy do licytacji.

Magiczne Pierniki – to charytatywna akcja piernikowa zorganizowana przez Stowarzyszenie Magiczne Pierniki, które zrzesza przyjaciół fundacji „Dom w Łodzi” oraz fundacji „Niechciane Zapomniane SOS dla Zwierząt”.

Znani, rozpoznawalni i lubiani ludzie z całej Polski i nie tylko oni ozdabiają i lukrują przygotowane przez organizatorów akcji pierniki. Następnie pierniki trafiają na licytację internetową, a całkowity dochód zostaje przekazany Fundacjom: Dom w Łodzi oraz Niechciane Zapomniane SOS dla Zwierząt.

W 2023 roku, podobnie jak w poprzednich latach, będziecie mogli wziąć udział w licytacji Magicznego Piernika przygotowanego przez ŁKS, do czego gorąco zachęcamy, bo to świetna pamiątka i przy okazji szansa na wsparcie świetnej inicjatywy.