Klub

Spotkanie świąteczne Happy Kids na stadionie Króla

16.12.2023

16.12.2023

Spotkanie świąteczne Happy Kids na stadionie Króla

W piątek na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla gościliśmy Fundację Happy Kids, która właśnie naszą strefę VIP wybrała na miejsce organizacji swojego świątecznego spotkania.

Dwieście osób, w tym aż sto czterdzieści dzieci, pojawiło się w piątkowe popołudnie na spotkaniu świątecznym Fundacji Happy Kids w strefie VIP Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla. O tym, że nasz obiekt jest idealnym miejscem do organizacji takiego, a i wielu innych wydarzeń, świadczyły uśmiechy naszych gości. Ci mieli tego dnia do dyspozycji świąteczne menu, nie zabrakło kolędowania, świątecznych upominków, do tego od Łódzkiego Klubu Sportowego dzieci otrzymały zaproszenia na niedzielny mecz z Ruchem Chorzów.

Przypomnijmy, że Fundacja Happy Kids działa na rzecz dzieci już od ponad 20 lat. Misją organizacji jest zapewnienie równych szans każdemu dziecku w realizacji swoich celów życiowych, teraz i w przyszłości. W tym celu Happy Kids utworzyło 18 Rodzinnych Domów Dziecka, w których przebywa maksymalnie po 8 dzieci, do tego aktywnie wspiera rodzicielstwo zastępcze i instytucje publiczne w procesie deinstytucjonalizacji opieki zastępczej.