Informacja ws. Karty Łodzianina

24.07.2023

Informacja ws. Karty Łodzianina

Informujemy, odpowiadając na zapytania kierowane do klubu, że w sezonie 2023/24 nie będzie możliwości odebrania voucheru na bilet ŁKS-u z tytułu posiadania Karty Łodzianina.

Taką opcję udostępniliśmy w poprzednich rozgrywkach (2022/23), chcąc zapoznać nowe grono sympatyków sportu z emocjami towarzyszącymi meczom piłkarskim ŁKS-u na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w Łodzi i naszym zdaniem na tym etapie promocji dnia meczowego i samego Łódzkiego Klubu Sportowego, rzeczona opcja spełniła swoje zadanie.

We wspomnianym, pierwszoligowym sezonie 2022/23 z opcji wykorzystania voucheru przysługującego posiadaczom Karty Łodzianina skorzystało blisko tysiąc osób, dzięki czemu każda z nich mogła bezpłatnie doświadczyć na żywo tego wszystkiego, co wiąże się z uczestniczeniem w roli kibica w zawodach piłkarskich na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla (lub w przypadku karnetowiczów – podarować voucher znajomemu lub członkowi rodziny i w ten sposób zachęcić kogoś nowego do odwiedzenia stadionu Króla).

Mamy nadzieję, że wszyscy byli usatysfakcjonowani „próbką” tego, co możemy w związku z tym zaoferować, mecze ŁKS-u zapisały się w Waszej pamięci i że odwiedzicie nas także w bieżącym sezonie już przy okazji spotkań ełkaesiaków w PKO BP Ekstraklasie (informacja o karnetach i biletach na mecze ŁKS-u znajdziecie TUTAJ).

Przy tej okazji informujemy, że vouchery dziecięce wydawane dzieciom i młodzieży przy okazji przyszłych imprez organizowanych przez klub lub w ramach takich akcji jak „WF z ŁKS-em” oczywiście nadal będą ważne.