Aktualności

III liga: Starcie rezerw ŁKS i Jagiellonii

6
31 / 03 / 2023

Fot. Lens Strong

W sobotę 1 kwietnia trzecioligowa drużyna rezerw ŁKS-u zmierzy się na wyjeździe z drugim zespołem Jagiellonii Białystok. Mecz 22. kolejki grupy I trzeciej ligi rozpocznie się o godz. 15.

Podopieczni trenera Marcina Matysiaka zagrają jutro o pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w 2023 roku. Nie będzie łatwo, bo rezerwy Jagiellonii (obecnie 8. miejsce w tabeli) w rundzie rewanżowej jeszcze nie przegrały, zdobywając w trzech spotkaniach siedem punktów (zespół z Podlasia ma jeden mecz zaległy). Ełkaesiacy są natomiast wiosną bezkompromisowi – wygrali trzy mecze i tylko raz schodzili z boiska bez zdobyczy punktowej.

W pierwszym rozegranym jeszcze w sierpniu starciu padł remis 2:2, zresztą w konfrontacjach tych drużyn zwykle oglądamy sporo goli, więc i tym razem powinno być ciekawie. Do kadry meczowej po odcierpieniu pauzy kartkowej mają szansę wrócić Mateusz Bąkowicz i Szymon Matuszko (z tego względu nie mogli zagrać w ostatnim wygranym 3:2 spotkaniu z Legionovią).

Początek meczu 22. kolejki trzeciej ligi, w którym rezerwy ŁKS-u zmierzą się na wyjeździe z Jagiellonią II Białystok już jutro (tj. w sobotę 1 kwietnia) o godz. 15. Lider łódzkiej klasy okręgowej – ŁKS III Łódź też w sobotę i też od godz. 15 powalczy o kolejne zwycięstwo na boisku Iskry Dobroń, a drużyna Akademii ŁKS do lat 17 w Centralnej Lidze Juniorów zagra na wyjeździe z sąsiadem w tabeli – MKS Polonią Warszawa (początek tego meczu o godz. 16.30).Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny